Gratis Online workshops

 

Live op Facebook en terug te kijken op Youtube

Gratis Online Workshops

Ik bied meerder gratis workshops aan in verschillende varianten. Lees hieronder meer èn indien van toepassing, schaf het bijpassende pakket aan om mee te doen.

Papierplezier in een kwartier
Voor lange tijd wekelijks, nu even on hold. Papierplezier in een kwartier is precies wat het ook zegt: In een live van een kwartier maak ik 1 voorbereid oroject om jou te laten zien wat je allemaal met de prachtige producten van Stampin’ Up! kunt doen. Binnenkort plan ik deze weer!

Papierpakkettenplezier!
Geheel nieuw sinds september 2023! Met de op dat moment actuele papierpakketten die ik aanbied maak ik een project. Ik bedenk niks vooraf, maar kies een set en ga live creëren. Gezelligheid alom :D. Elke maand maak ik iets met een ander pakket. Een papierpakket bestaat uit 10 vellen kaartkarton voor maar €5,-.

Geplande data Papierpakkettenplezier:
– Vrijdag 31 mei 2024 – Mellow Summer
– Vrijdag 28 juni 2024 – In ’t Groen
– Vrijdag 26 juli 2024 – Regenboog!
– Vrijdag 30 augustus 2024 – Natuurlijk

De actuele tijden van deze online workshops zijn te vinden bij de evenementen op mijn Facebookpagina 

De papierpakketten blijven beschikbaar zolang de voorraad strekt. Dus ook na deze data kun je de pakketten aanschaffen.

Catalogus Remake

Ongeveer 2 keer per jaar bied ik een catalogus remake workshop aan. Dan gaan ik aan de slag met een complete suite uit de catalogus en maak ik de voorbeelden die Stampin’ Up! gemaakt heeft, na. Bij deze workshops zorg ik altijd voor aantrekkelijke pakketten zodat je alles wat ik maak, ook kunt maken! Op dit moment staat er nog geen remake gepland, je kunt wel de eerdere edities terugkijken op mijn Youtube Kanaal!

PaperStar op Facebook!

1 week ago

💛 zoveel meer dan stempelen en knutselmutsen uithangen.. Ik kan inmiddels met recht zeggen dat ik door Stampin’ Up! vriendinnen voor het leven heb gemaakt. Dames die begrijpen wat ambitie is, die begrijpen wat community is, die lol maken en met je mee huilen als het allemaal even niet gaat.En we genieten van de toffe momenten samen die Stampin’ Up! voor ons faciliteert. De foto’s die je hier ziet zijn van On Stage afgelopen maart.Enkele van de dames uit mijn team gingen mee en de rest van ons team genoot mee op de app via de foto’s en filmpjes.Het is altijd een groot feest en knuffelfestijn. Met dames uit alle landen, initiatieven die ter plekke ontstaan en het oprecht voor elkaar kunnen juichen tijden de erkenning van alle prestaties die gehaald zijn.Moet je dan altijd presteren al Stampin’ Up! Demo? Nee zeker niet, je moet zelfs helemaal niks. In ieder geval niet in mijn team.Genieten van creativiteit samen, mooie momenten maken en doen zoals jij het wilt. En vind je het leuk om jezelf wel een streven en een doel te geven? Dan ben ik er ook voor je!Wil je meer weten? Wil je hiervan proeven? Laat het mij weten. Ik ben vooral even weer aan het nagenieten van mijn fantastische herinneringen aan deze dagen in Strasbourg! Liefs & creatiefs Salina 😚 ✂️ Ook creatief zijn? Altijd welkom bij mijn workshops of in mijn creatieve team 💛 Deze maand mei een toffe instapactie: betaal 129,- en kies voor 227,- aan producten uit! Meer info? Reageer hieronder of 💌 salina@paperstar.nl. ...#papier #inkt #stempels #diy #zelfgemaakt #stampinup #stampinupdemo #papierplezier #creatief #tilburg #knutselen #kaartenmaken #cadoosjes #cadeau #papierworkshop #kaartenmaken #stempelen #kwaliteit #onlineworkshops #teamopbouw #creatiefteam ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

⭐️ Papierplezier in een kwartier: nieuwe kleuren & feathered fun De nieuwe catalogus is ingegaan en dat betekent ook 5 nieuwe kleuren in het assortiment! Met trots laat ik je deze 5 in de live van vandaag zien. 5 simple stamping kaartjes om van te glimlachen 😉Dit heb ik gebruikt tijdens de live:- 𝗦𝘁𝗲𝗺𝗽𝗲𝗹𝘀𝗲𝘁𝘀: Feathered Fun & Liefde & Lichtpuntjes - 𝗣𝗮𝗽𝗶𝗲𝗿: basic White, secret sea, cloud cover, darling duckling, Tinus tiger & Strawberry slush- 𝗜𝗻𝗸𝘁: secret sea- 𝗧𝗼𝗼𝗹𝘀: In color markers, Papiersnijmachine, Stempelblok & LijmBestel de vier inktpads secret sea, darling duckling, Timid tiger & Strawberry slush en krijg hier een mini Stampin Spot (mini inktkussentje) gevuld met de cloud cover en gratis bij! Voor prijzen en bestellen, ga naar paperstar.stampinup.net Of stuur mij een appje of berichtje.De catalogus is om je vingers bij af te likken! Online zie je alle nieuwe producten. Liever lekker bladeren? Stuur mij even een berichtje voor de fysieke catalogus. Zie je door de bomen het bos niet meer? Ik help je graag!Liefs & creatiefsSalina 😚✂️ Ook creatief zijn? Altijd welkom bij mijn workshops of in mijn creatieve team 💛Meer info? Reageer hieronder of 💌 salina@paperstar.nlTerugkijken kan ook altijd op mijn YouTube kanaal: @paperstar .Abonneer om de laatste video's als eerst te zien!....# papier #papierplezierineenkwartier #paperfun #papierplezier #stempelset #creatieveling #incolors #featheredfun #liefdeenlichtpuntjes #prettypeacock #verjaardagen #verjaardagskaarten #simpelekaart #simplestamping #bedankje #liefs ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

⭐️ de nieuwe Papierplezier in een kwartier staat online! Met alle vijf de nieuwe kleuren van Stampin’ Up! Kom je kijken? Ga naar YouTube.com/@paperstar of kijk de komende dagen nog terug op mijn Facebook pagina 😁Liefs & creatiefs Salina 😚 ✂️ Ook creatief zijn? Altijd welkom bij mijn workshops of in mijn creatieve team 💛 Meer info? Reageer hieronder of 💌 salina@paperstar.nl. ...#papier #inkt #stempels #diy #zelfgemaakt #stampinup #stampinupdemo #kreadoe #creatief #cadeau #gift #labels #lint #inspiratie #paperlove #hobby #knutselspullen #tilburg #vught #denbosch #workshops #creatiefevent #blog #zelfdoen #kaarten #wenskaarten ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

View on Facebook
Via de knop hier onder kom je bij alle afleveringen van eerdere Simpel Stempelen edities op Youtube.

Veel knutselplezier!

Altijd op de hoogte blijven? Abonneer op Youtube en zet het belletje aan!

Vraag gratis de digitale catalogussen aan

Vraag de gratis jaarcatalogus én minicatalogus aan van Stampin' Up! De jaarcatalogus bevat alle basisartikelen, materialen & stempelsets die het gehele jaar door te verkrijgen zijn. De minicatalogus komt ieder half jaar uit. Deze is helemaal afgestemd op het jaargetijde.

 

* Als je de catalogussen aanvraagt, dan stuur ik je regelmatig leuke acties en nieuwtjes. Je kunt je natuurlijk ieder moment uitschrijven.

Gelukt! Je ontvangt binnen een kwartier de catalogus(sen) in je mailbox. Niks ontvangen? Check eerst je spambox en stuur me anders een berichtje.